Про мене

Володимир Іванович Гризлов

Заслужений артист України

Засновник та художній керівник, фольк-шоу гурту „Українські вечорниці

Лауреат Всесвітніх та Всесоюзних фестивалів фольклору

Професор, академік Української Технологічної академії по відділенню «Культура і мистецтво»

Головний консультанта з питань музики та мистецтва Асоціації естрадних діячів України

Композитор, аранжувальник

Переможець та лауреат:

Першого Міжнародного конкурсу – фестивалю баянно-акордеонного виконавського мистецтва “AccoHoliday”, як метр світового акордеону

Всесвітній фестиваль фольклору у м. Сюжон. Виступ

Всесвітнього фестивалю фольклору у Франції (м. Амневіль)

Міжнародний фестиваль фольклору – „Хайфа-90„ (Ізраїль).

Гризлов В.І. активно працює на концертних майданчиках і в залах м. Києва. Шліфувалася програма, формувався самобутній репертуар. Закономірно, що у 1989 році у м. Миргороді він стає Лауреатом Республіканського фестивалю фольклору. Восени цього ж року на всесоюзному конкурсі-фестивалі народної творчості у м. Анапі отримує 1 премію і запрошення на Міжнародний фестиваль фольклору – „Хайфа-90„ (Ізраїль).На цьому фестивалі в 1990 р. він набуває визнання, зайнявши 1 місце серед 39 країн-учасниць.

Надалі колектив поширює свою концертну діяльність і на протязі 2-х років виступає на Рівненщині, Сумщині, Донеччині, Білорусії, а також у Чехії, Румунії. Всюди виступи колективу проходили з великим успіхом.

Не випадково, по лінії асоціації пожежників „Діти України” та „ Ельзас-Чорнобиль” (м. Страсбург, Франція), саме цей колектив у 1992 р. було висунуто від України на Всесвітній фестиваль фольклору у м. Сюжон. Виступ колективу було визначено 1 премією і ансамбль отримав звання Лауреата.

Не припиняючи концертної діяльності, готувались до Всесвітнього фестивалю фольклору у Франції (м. Амневіль), де у 1994 р. були єдиними представниками України. Знову зайняли 1 місце і одержали звання Лауреата.

З 1991 р. по 1997 р. колектив „Українські вечорниці” працював в Музеї народної архітектури та побуту України, де пропагував музичну культуру України.

Поряд з виступами фольклорного колективу, Володимир Гризлов як акордеоніст, виступає з сольними концертними програмами у Франції, Німеччині, Італії.

З 2000 р. Володимир Іванович Гризлов поєднує творчу діяльність з роботою в Асоціації естрадних діячів України на посаді головного консультанта з питань музики та мистецтва.

28 квітня – 3 травня 2006 року В.І.Гризлов учасник Першого Міжнародного конкурсу – фестивалю баянно-акордеонного виконавського мистецтва “AccoHoliday”, як метр світового акордеону.

За 2000-2005 роки випущено 4 компакт-диски, 2 з них пісенні у виконанні фольклорного гурту „Українські вечорниці” та 2 інструментально-сольних (кнопковий акордеон), які мають назви: „Під небом Європи” та „Бризки шампанського”.

Як акордеоніста Володимира Гризлова нагороджено дипломом Міжнародного фестивалю сучасної пісні “Шлягер року – 2005” за високу виконавську майстерність і професіоналізм.

Гурт “Українські вечорниці” під його керівництвом нагороджено дипломом  Міжнародного фестивалю “Шлягер року” – “10 років разом”, а також подякою за активну участь у організації та проведенні благодійного свята з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2005 року.

Світова сцена

  • Афганістан

  • Азербайджан

  • Болгарія

  • Німеччина

  • Ізраїль

  • Італія