Догляд за шкірою

Здорова та гарна шкіра вимагає щоденного догляду. Такі прості речі як здорове харчування та сон, фізична активність і відсутність стресу дуже впливають на загальний стан шкіри.

Не варто недбало ставитись до вашого вигляду шкіри, думаючи, що все можна приховати, нанісши макіяж. Шкіра – це дуже важливий елемент краси кожної жінки, тому її вигляд відображає стан нашого організму і зсередини, і ззовні. Звичайно, професійні процедури з догляду за шкірою можуть значно покращити її загальний стан, але, дотримуючись простих правил догляду за шкірою, можна й витрати зменшити і, водночас, час зекономити.

Як правильно доглядати за шкірою в домашніх умовах:

  1. Захищайте свою шкіру від сонця: щоб зберегти шкіру здоровою, не виходьте на сонце без додаткового захисту. Завжди використовуйте сонцезахисний крем, який найкраще підходить для вашого типу шкіри. Це дозволить зменшити шкідливий вплив сонячних променів, які прискорюють процес старіння. Також рекомендовано уникати прямих сонячних променів під час найгарячіших годин доби.
  1. Підбирайте засоби догляду за шкірою, зважаючи на індивідуальні особливості. Якщо у вас чутлива шкіра, то потрібно бути особливо обережними. Щоб зберегти природний баланс, шкіри використовуйте засоби з нейтральним рівнем рН.
  2. Використовуйте підібраний для вашої шкіри вид пілінгу один або два рази на тиждень. Ця процедура повинна бути ефективною, проте м’якою, та не травмувати вашу шкіру.
  3. Щодня зволожуйте шкіру. Нехай це стане вашою звичкою: після того, як ви витрете шкіру рушником, нанесіть крем, який ефективно зволожить вашу шкіру. Це допоможе відновити гідроліпідну плівку, якою вкритий епідерміс. Не забувайте, що будь-який тип шкіри потрібно зволожувати.
  4. Коли на вулиці холодно, дбайте про ваше тепло. Здавалося б, це дуже логічне правило, але все ж багато жінок цим нехтують. Ви помітили, що ваша шкіра стає особливо чутливою взимку? Не лише вітер і сонце у спеку, а й надмірний холод сушить шкіру. Тому не забувайте про теплий одяг та щоденне зволоження шкіри, особливу увагу приділяйте своїм рукам.

  1. Пийте багато води. Для гарної шкіри вашому організму потрібна достатня кількість рідини.
  2. Їжте здорову їжу. Правильне харчування не лише корисне для вашого тіла, але й для вашої шкіри. Їжте достатньо фруктів та овочів, які багаті на антиоксиданти. Це допоможе вам зберегти гарний і здоровий вигляд шкіри.
  1. Сон дуже важливий! Якщо ви висипатиметесь, ваша шкіра буде сяяти! Організм людини потребує певну кількість годин відпочинку, щоб залишатися здоровим.
  2. Киньте курити! Куріння дуже негативно впливає на стан шкіри. Ця згубна звичка змінює колір шкіри, пришвидшує її старіння. А це вже достатньо вагома причина, щоб відмовитися від тютюну раз і назавжди.
  3. Шкіра навколо очей є значно ніжнішою за шкіру обличчя в інших місцях. Тому догляд за нею повинен бути особливо делікатним: використовуйте гіпоалергенну декоративну косметику та підбирайте засіб для зняття макіяжу, який підходить саме вашому типу шкіри.

Любіть себе і будьте здоровими!